Діагностичні та передсертифікаційні аудити систем управління
Аудити «другої сторони» - аудити постачальників
Аудити GMP і санітарного стану
Діагностичний аудит проводиться, якщо Вам потрібно оцінити обсяг необхідних робіт по розробці системи управління, якщо Ви не впевнені у готовності свого підприємства до сертифікації системи управління, необхідно виявити проблеми і визначити напрямки для покращення системи управління. Під час діагностичного аудиту досвідчені аудитори з сертифікації оцінять стан Вашої системи управління і нададуть висновок про те, наскільки вона відповідає вимогам застосовного міжнародного стандарту, що потребує покращення, наскільки Ви готові до сертифікаційного аудиту. При цьому результати діагностичного оцінювання (навіть негативні) не призведуть до відмови у видачі сертифікату в подальшому або іншим негативним наслідкам, і є виключною власністю замовника аудиту. Усунувши виявлені під час діагностичного аудиту зауваження, Ви гарантуєте собі впевненість при сертифікації.

Нами напрацьований великий досвід проведення аудитів «другої сторони» - аудитів постачальників. Аудити «другої сторони» найбільш актуальні для великих торгівельних мереж, імідж і дохід яких напряму залежить від стабільної якості товару, а контроль за якістю ускладнений великою кількістю постачальників. Допомога професійних аудиторів дозволить Вам зекономити час і кошти Вашого підприємства на підготовку власних аудиторів, підтримання їх компетентності і регулярне проведення аудитів, зокрема виїзних.

Наші фахівці також проводять аудити на відповідність стандартам належної виробничої практики (GMP), аудити санітарного стану на підприємствах агропромислового комплексу, харчової промисловості тощо. Висновки щодо відповідності галузевим стандартам GMP будуть корисні або необхідні для роботи з закордонними партнерами. Висновок щодо відповідності санітарним нормам допоможуть покращити санітарний стан та уникнути неприємностей (санкцій) під час перевірок органами державного санітарно-епідеміологічного контролю.